V říjnu proběhlo na naší škole testování vědomostí z českého jazyka, matematiky a obecných studijních předpokladů žáků 6. ročníku od firmy SCIO. Výsledky nás opět i v letošním roce velmi potěšili. V  testu z českého jazyka patříme sice mezi školy s průměrným výsledkem, ale v testu z matematiky patří naši žáci mezi  úšpěšné školy s nadprůměrným výsledkem lepším než 80% všech testovaných škol.V letošním roce se testování zúčastnilo přes 8000 žáků. Doufáme, že studijní úsilí letošních „šesťáků“ jim vydrží co nejdéle a budeme se moci společně těšit z jejich výsledků  a aktivní práce i v následujících ročnících. Protokol o výsledcích testování je přiložen v příloze   –  Výsledky žáků 6. ročníku Prosíme rodiče našich „šesťáků“, aby se zajímali o výsledků testů svých dětí, které obrží děti v nejbližší době od svých třídních učitelů a případně si i prohlédli testovací úlohy na stránkách www. testovani.scio.cz .

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz