19092015122V měsíci září se naši mladí atleti zúčastnili několika atletických závodů. Atletický čtyřboj: postup mladších žáky? a starších žáků na KF. Pořadí v jednotlivých kategoriích: 1.místo mladší žákyně, 2.místo starší žáci, 3.místo starší žákyně a 4.místo mladší žáci Přípravka (dívky i chlapci) vyhrála ve Dvoře Králové 4.kolo. Chlapci postoupili do finále, ve kterém zvítězili a stali se přeborníky kraje. Mladší dívky ve třetím kole ve Dvoře Králové obsadily 2.místo. Ve 4.kole v Jaroměři byly třetí. Celkem skončily na výborném druhém místě. Mladší žáci se závodů zúčastnili jako jednotlivci a získali několik indivuálních medailí. Účast 4 závodníků na mezikrajském závodě v Jablonci (Tryzna, Půlpánová, Svobodová a Horáčková) Starší žákyně si v malém počtu  zazávodily ve 4.kole Trutnově. Celkem obsadily 5.místo.