Okresní finále – 1. místo
Krajské finále – 1. místo,
V atletické soutěži mladých atletických nadějí 1. stupně základních škol se tradičně dařilo chlapcům a dívkám z naší školy.

Mladí atleti absolvují v této soutěži tři štafetové závody. Nejprve se běží štafeta na 8 x 100 m složená ze čtyř chlapců a čtyř dívek z 1. – 3. tříd. Dále se utkají v  té samé disciplíně děti ze 4. a 5. tříd a v posledním závodě se spojí dohromady nejrychlejší běžci a běžkyně v závodě na 8 x 200 m. Celkové pořadí škol určí součet časů ze všech tří štafet. Při těchto závodech jsou nutné nejen rychlé nohy jednotlivých běžců, ale i preciznost jednotlivých předávek.

Naši mladí závodníci nejprve zvítězili v okresním kole, které se konalo na atletickém stadionu v Turnově, poté zvítězili v krajském finále, které se běželo na stadionu v Liberci.
Už toto byl mimořádný úspěch. Navíc tímto vítězstvím si kluci a holky vybojovali účast na republikovém finále, které se bude konat na atletickém stadionu v Trutnově. Držíme palce.