Dne 27.6. 2023 se opět konaly tradiční štafety mezi ZŠ Komenského, ZŠ Harracha a Gymnáziem Jilemnice. V rámci 1. stupně soutěžily jen první dvě školy a výsledek byl velmi vyrovnaný. Štafety 2. stupně skončily drtivým vítězstvím naší školy.  Rekordy žádné nepadly, ale žákyním 8. a 9. třídy a žákům 9. třídy se je podařilo vyrovnat. Počasí nám přálo, děti předvedly fantastické sportovní výkony a zlatým hřebem dne byl recesistický  souboj učitelských sborů, který se nesl v duchu harrachovských oslav. ZŠ Harracha pojala štafetu jako prezentaci členů hraběcího rodu a naše škola připomněla jejich důležitou roli ve vývoji lyžování. Členové štafety si předávali místo štafetového kolíku nejen původní model lyží, ale i kabát a čepici, čímž zároveň připomněli příběh Hanče a Vrbaty.

Všichni si sportovní dopoledne užili a vítězství naší školy bylo "třešinkou na dortu" krásného dne.

FOTKY  a Výsledky štafet 2023

 

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz