Vážení rodiče, 

     velmi si vážíme zájmu o vzdělávání Vašich dětí na naší škole. Ceníme si této důvěry. Vzhledem k tomu, že se dostavil k zápisu velký počet dětí, dohodli jsme se s vedením ZŠ Harracha, že nakonec i na naší škole otevřeme dvě 1. třídy. Celkem budou tedy otevřeny čtyři 1. třídy, které budou mít lichotivý počet žáků (17 dětí), což bude mít velmi pozitivní vliv na jejich vzdělávání. Třídními učitelkami našich 1. tříd budou paní Hana Jelenová a paní Jaroslava Jiřištová. Naší snahou při rozdělování dětí do tříd (bude zveřejněno v pátek 28. 4. 2023) bylo vytvořit dva stejně početné kolektivy s vyrovnanými počty chlapců a dívek s přihlédnutím k některým vzájemným vazbám dětí z mateřských školek. Nebyli jsme však schopni vyhovět úplně všem "přáním". Naše rozdělení do tříd bylo vytvořeno s nejlepším vědomím pro vzdělávání Vašich dětí v naší škole a žádáme Vás o jeho respektování. Věříme, že Vaše očekávání naplníme.
 
ředitelství ZŠ Komenského Jilemnice 

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz