6Ve středu 14. 11. 2018 proběhla ve Společenském domě Jilm již tradiční akce, na které zástupci města oce?ují nejúspěšnější studenty jilemnických škol.  Tato akce se koná u příležitosti státního svátku 17. listopadu Dne boje za svobodu a demokracii již jedenáctým rokem a je spojena s oce?ováním žáků a studentů, kteří svými počiny úspěšně reprezentují své školy a město v kategoriích sport, kultura, studijní nebo jiné mimořádné úspěchy. Z naší školy jsme podle stanovených kriterií navrhli naše úspěšné lyžaře a biatlonisty. Jmenovitě se jedná o  Lucii Paulusovou, která byla oceněna za své vynikající individuální výsledky v soutěžích mistrovství ČR v lyžování a v biatlonu, lyžař Jakub Salaba za mimořádný úspěch na Zimní olympiádě dětí a mládeže v Letohradě, kde získal tři zlaté medaile a dále štafeta dívek ve složení Lucie Paulusová, Rozálie Šulcová a Lucie Horáčková, které se vybojovaly stříbrné medaile na mistrovství  ČR ve štafetovém závodě v běhu na lyžích starších žáky?. Návrh, na základě kterého byli oceněni naši žáci za jejich sportovní a studijní úspěchy, najdete v příloze. Přehled všech oceněných naleznete na stránkách města Jilemnice. Každý ze studentů se představil divákům v krátkém medailonku, který byl před samotným ceremoniálem promítán na filmové plátno.  Celý slavnostní večer prolínala vystoupení žáků ZUŠ a taneční skupiny Paul Dance. Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy a města Jilemnice. Návrh na ocenění žáků u příležitosti 17. 11. 2018 Několik fotografií ze slavnostní akce je zde, další fotografie jsou na webových stránkách města.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz