DSC_5790-2Ve středu 15. 11. 2017 proběhla ve Společenském domě Jilm již tradiční akce, na které zástupci města oce?ují nejúspěšnější studenty jilemnických škol.  Tato akce se koná u příležitosti státního svátku 17. listopadu Dne boje za svobodu a demokracii již desátým rokem a je spojena s oce?ováním žáků a studentů, kteří svými počiny úspěšně reprezentují své školy a město. Tentokrát byli oceněni studenti nejen v tradičních kategoriích kultura, sport a studijní úspěch, ale přibyla i nová kategorie ocenění za mimořádný počin. Nejvíce nominovaných bylo v kategorii sport.  A zde byli také oceněni úspěšní žáci naší školy. Jmenovitě se jedná o Miloše Pokorného, Lucii Paulusovou, kteří byli oceněni za své vynikající individuální výsledky v soutěžích mistrovství ČR v biatlonu, a dále štafeta dívek ve složení Lucie Paulusová, Rozálie Šulcová a Lucie Horáčková, které se staly mistryněmi ČR ve štafetovém závodě. Návrh, na základě kterého byli oceněni naši žáci za jejich sportovní a studijní úspěchy, najdete v příloze. Přehled všech oceněných naleznete na stránkách města Jilemnice. Každý ze studentů se představil divákům v krátkém medailonku, který byl před samotným ceremoniálem promítán na filmové plátno.  Celým slavnostním večerem se pak prolínala vystoupení žáků ZUŠ a taneční skupiny Paul Dance. Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za sportovní reprezentaci školy a města Jilemnice. Návrh na ocenění žáků u příležitosti 17. 11. 2017

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz