OLYMPUS DIGITAL CAMERA Ve čtvrtek 22.10. se do kempu u Stříbrného rybníka u Hradce Králové sjeli vítězové krajských finále AŠSK v přespolním běhu, aby poměřili své síly na republikovém finále. Naše škola byla zastoupena jako jedna z mála škol družstvem dívek i chlapců, kteří závodili ve III. kategorii určené pro žáky 6.-9. tříd. Dívky běžely okruh okolo Stříbrného rybníka v délce 1650m a chlapci  trať dlouhou 2000m. O výsledku vždy velmi rozhodoval start, protože na trať vybíhalo najednou  více jak 90 závodníků. Naši borci potvrdili své výkony z předchozích přespolních běhů a vybojovali pro naši školu výborná umístění. Naše dívky v sestavě Maruška Rysulová, Kateřina Svobodová, Renata Znamenáčková, Bára Zatloukalová, Luckie Horáčková a Lucie Paulusová  vynikajícím výkonem vybojovala 1.místo!!! Chlapci v sestavě Miloš Pokorný, Matyáš Votoček, Lukáš Paulus, Zdeněk Mader, Marek Král a Evžen Malý  bojovným výkonem těsně zaostali za vítězi ze ZŠ Příbram a  získali stříbrné medaile. Připomínám, že tento úspěch je další korálkou na š?ůře úspěchů našich běžců – lyžařů – atletů v této sportovní discilplíně, kterou jsme začali úspěchy na republikovém finále v 2006 v Jeseníku, pokračovali  dále v roce 2008 v Bystřici pod Hostýnem, 2010 v Třebíči, 2013 v Hradci Králové a následuje letošní úspěch. Budeme se těšit i na další možná pokračování.. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy i města Jilemnice.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz