Ve čtvrtek 24. září uspořádala naše škola tradiční sportovní akci – Okresní finále AŠSK v přespolním běhu pro žáky škol okresu Semily. Závod se konal na tratích v prostoru Hraběnky a běžci absolvovali tratě dle kategorií v délce od 800m do 2000m. Závodů se zúčastnilo přes 180 žáků z 8 základních a středních škol. Jako tradičně se dařilo našim závodníkům jak v soutěži jednotlivců, tak i družstev. V nejmladším žactvu zvítězilo družstvo naší školy v kategorii dívek i chlapců a tentýž výsledek se podařil našim běžcům i v soutěži  družstev mladšího žactva. Vítězství v této kategorii je o to cennější, protože oba naše týmy postupují na krajské finále, které se koná 14.10. v Jablonci nad Nisou. V případě úspěchu na těchto závodech mají i otevřený postup na republikové finále, které se koná v Hradci Králové. Bohužel stejný úspěch se nepodařil našim družstvům v nejstarší kategorii, kde spolu běželi sportovci z 8. a 9. tříd základních škol a 1. a 2. ročníku středních škol. Naši chlapci i dívky i přes bojovný výkon  skončili na třetím nepostupovém místě. Všichni zúčastnění žáci zaslouží pochvalu za svoji bojovnost a výborným výsledkem udělali radost i pořádajícím učitelům z naší školy. I těm patří velké poděkování za skvělou organizaci. V příloze přikládám výsledkovou listinu a několik fotografií je zde Výsledková listina – OF_prespolni_beh 2015

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz