Dnešní den byl důležitý pro žáky, kteří vybojovali postup ze školního kola zeměpisné olympiády. Šest zástupců naší školy se vydalo do Semil absolvovat kolo okresní. A naši žáci nezklamali a v početné konkurenci se neztratili. Nejvíce potěšilo postupové druhé místo Jana Klemše, který bude naši školu reprezentovat i v kole krajském, ale obdiv zaslouží i čtvrté místo Adama Tryzny, páté místo Marka Krause a deváté místo Barbary Kociánové. Olympijské zápolení našich žáků dnes hezky korespondovalo s boji našich olympioniků v Soči  a když si přečtete i další příspěvky na našich stránkách, zjistíte, že můžeme být na  žáky naší školy v mnoha odvětvích hrdí. Všem děkuji za vynaložené úsilí a vzornou reprezentaci školy. Výsledky A Výsledky B Výsledky C

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz