img_4368.jpgObhájili jsme vítězství v soutěži družstev !!!! D. Hanušová, M. Čížek zvítězili ve svých kategoriích, A. Soukupová byla druhá a K. Janatová a B. Mullerová skončili na třetím místě!!!! Na celkovém vítězství se podílelo všech 29 závodníků, kteří si svoji účast vybojovali ziskem II. výkonnostní třídy na předcházejících závodech. Všichni bojovali ze všech svých sil. Do bodování družstev se počítali všichni, kteří se umístili do 25.místa ve své kategorii. Kromě výše uvedených medailistů se dále nejvíce dařilo těmto závodníkům:  J. Kroupa (celkově 4.), B. Kociánová (5.), F. Kožnar (6.), M Vanclová (9.), M. Korbelář a  D. Horáček (11.), M. Rychtera, A. Kosáčková a V. Kužel (13.), N. Mitrusová (13.). Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a lyžařského oddílu ČKS SKI Jilemnice. Výsledky finále HNKN v součtu bodů za sobotu a neděli – jednotlivci Výsledky finále HNKN v součtu bodů za sobotu a neděli – celkově družstva Výsledky finále HNKN – sobota Výsledky finále HNKN – neděle Fotogalerie zde