img_6791.JPG  Čtrnáct dní po skončení turnaje tříd žácí 9.B ( vítězné družstvo ) sehrálo florbalový zápas na 2x20min proti družstvu složeného z učitelského sboru. Utkání bylo v prvním poločase velmi vyrovnané a žádnému dužstvu se nepodařilo skórovat. Ve druhém dějiství se projevila zkušenost a kupodivu i lepší fyzická kondice učitelů. Podařilo se jim vstřelit dvě branky v rozmezí 4 minut a již to vypadalo že brankařka Katka Škvorová udrží čisté konto, ale deváťaci se vrátili do zápasu krásným gólem. Jejich radost a naději aspo? na remízu netrvala dlouho a pedagogové v zápětí odskočili pěknou akci opět na dvoubrankový rozdíl. Žákům se sice ještě podařilo před koncem snížit, ale již to nezměnilo na zasloužením vítězství učitelů. Za pedagogy nastoupili: Zdeněk Vejcl, Katka Škvorová, Martina Malá, Milan Tryzna, Míra Klimenta, Jan Erlebach a Milan Půlpán Za devítku hráli: Michal Zelinka, Fanda Vorel, Jára Nechnický, Patrik Morávek, Michal a David Hančové Děkujeme za krásný zážitek a očekáváme další pokračování v jiném sportu.