Slavnostní ocenění žáků a studentů jilemnických škol u příležitosti státního svátku 17. listopadu - Dne boje za svobodu a demokracii

skmbt_c25208111811381.jpgToto slavnostní setkání se uskutečnilo v pondělí 17. listopadu  v prostorách velkého sálu Společenského domu Jilm. Slavnostní ocenění předával pan starosta  Mgr. V. Richter a paní místostarostka  ing. J. Čechová. Za naši školu získlai v letošním roce ocenění následující žáci: Šimon Kubina – za vynikající sportovní výsledky na Zimní olympiádě dětí a mládeže ve Zlíně v lednu 2008.  Ocenění Šimon Kubina Družstvo dívek – M. Vanclová, B. Čížková, Z. Hanušová, D. Butulová, M. Fučíková a A. Janatová – za vítězství v republikovém finále školních družstev v přespolním běhu konaném v Bystřici pod Hostýnem v říjnu 2008. Michaela Faiglová – členka Taneční skupiny Paul-Dance, která získala v roce 2008 titul Mistrů ČR  a titul Mistrů světa v taneční kategorii Synchro-Dance formací juniorů. Členky tohoto družstva byly i dvě naše bývalé žákyně Sylvie Ryplová a Katka Slezáková. V doprovodném programu vystoupili – skupina Montalban s krkonošskými poudačkami, zpěvačka Zuzana Nová , tanečníci z Paul-Dance a ZUŠ tanečního oboru. Všem oceněným gratulujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz