prespolak-hrabenka-036.jpgVe středu 8. října  naše škola již tradičně pořádala Okresní kolo AŠSK v přespolním běhu v prostorách lyžařských běžeckých tratí na Hraběnce. Závody se velmi vydařily. Bylo velmi příjemné teplé a slunečné počasí,  organizačně vše klapalo a i výsledky závodníků naší školy nás všechny potěšily. Celkem startovalo přes 160 závodníků z  8 základních a středních škol celého okresu Semily. Výsledky našich družstev: nejmladší žákyně i žáci: 1. místo, vítězové v jednotlivcích. D. Hanušová a F. Schutz mladší žákyně: 3. místo , vítězkou P. Pacholíková mladší žáci: 2. místo, vítězem Š. Ševčík starší žákyně a žáci: 1. místo, vítězové M. Vanclová a F. Štoček Obě družstva staršího žactva si vybojovala postup na krajské kolo, které se koná 21.10 v Jablonci nad Nisou. Žáci a žákyně se zde s vítězi dalších okresů poperou o případný postup do republikového finále.Za pořadatele děkujeme panu Nývltovi z místního pekařství, který tradičně věnoval pro nejlepší jednotlivce velké tzv. krakonošovy rohlíky. Závod jsme spolupořádali s okresní radou AŠSK  pod vedením p. Štrincla. I jemu patří poděkování. Kompletní výsledky jednotlivců a družstev Několik fotografií k nahlédnutí zde

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz