Soutěž 4. tříd - výsledky škol i jednotlivců

Ve středu jsme uspořádali již 14. ročník tradiční jarní a podzimní soutěže O nejvšestrannější 4. třídu Jilemnicka. V letošním sportovním klání se na hřišti u naší školy a na stadionu TJ utkalo celkem 11 škol. Více početná byla kategorie menších škol, tj.  tříd do 15 dětí, ve které soutěžilo 7 škol. Mezi nimi zvítězily děti ze ZŠ Benešov u Semil s paní učitelkou Lampovou. V  kategorii velkých škol, tj. tříd nad 15 dětí, byla tentokrát účast slabší, jen 3. třídy. Zvítězila 4. třída z naší ZŠ pod vedením paní učitelky Petřivé, těsně před třídami 4.A a 4.B ze ZŠ Harracha. O vítězi při stejném počtu bodů za umístění rozhodl výsledek závěrečné štafety. Poslední třídou, která počet dětí doplnila byla 5.B sportovní z naší školy, která soutěžila mimo soutěž. Všem vítězům gratulujeme. Přehled výsledků zde 4-tridy_jaro08_vysledky.xls

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz