ms200738.jpgI v třetím jarním utkání jsme na domácím hřišti  naplno bodovali. Předváděli místy velmi pěkný kombinační fotbal. Již v 8 minitě po přihrávce K. Jecha se krásným lobem prezentoval Ladislav Pavlata.  Za dalších 8 minut to bylo již 2:0, kdy centr Martina Kováře si soupeř srazil míč do vlastní sítě . Ve druhém poločase soupeř vyrovnal hru, ale gól padl do jejich sítě. Po faulu na K. Jecha se z penalty nemýlil Jakub Hendrych. Velmi dobrý výkon podali tito hráči: Petr Havel , Kuba Hendrych a Martin Kovář. Nastoupili jsme v této sestavě: Moudrý (Hájek) – Onak ( Votoček ), Vitvar, Hnik (Hornig), Hnyk (Valnoha)- Havel (Šmíd), Jech, Kovář, Hakl – Kužel(Chlumský), Pavlata(Vancl)V neúplné tabulce jsme na krásném 4.místě – tabulka. Ve čtvrtek zajíždíme do Frýdlantu a v neděli do Jablonce.