V úterý 25.4.2017 se dívky naší školy zúčastnily krajského finále žáky? 1. stupně ve vybíjené v Jablonci nad Nisou. Sportovního klání se zúčastnilo 5 dívčích družstev. V rozhodujícím utkání se děvčata utkala s favorizovanou ZŠ Dobiášova z Liberce. Po výborném výkonu v poločase zápasu vedly 5:2. Bohužel se nevydařil druhý poločas a nejtěsnější prohra 5:6 odsoudila náš tým až na konečné 3. místo. K celkovému vítězství a postupu na republikové finále chyběly nakonec necelé 2 minuty. Velká škoda, že se nepodařilo náskok udržet a v utkání zvítězit. I tak dívky zaznamenaly zatím nejlepší výsledek naší školy ve vybíjené v historii těchto turnajů. Všem hráčkám patří velká gratulace, pochvala a poděkování za reprezentaci naší školy.