Naše škola využila nabídky Nadačního fondu ŠKODA AUTO a zapojila se do realizace komplexního vzdělávacího projektu „Markétina dopravní výchova“.  Stěžejní složkou tohoto programu budou vlastní projektové dny zaměřené na dopravní výuku a vše s tím související pro naše děti.
Před vlastní realizací již absolvovali učitelé 1. stupně vstupní čtyřhodinové odpolední školení s autorkou projektu Mgr. Markétou Novotnou a jejím asistentem. Hlavní část však bude věnována našim malým žáčkům, kteří se během vlastní realizace seznámí poutavým způsobem nejen s nejdůležitějšími pravidly silničního provozu či povinné výbavě jízdních kol, ale také třeba i se základy první pomoci. Věříme, že tento projekt dětem pomůže bezpečně se orientovat v nejrůznějších dopravních situacích a učitelkám jistě přinese nové nápady, které budou moci začleňovat do běžné výuky.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz