scio obrázek Jako každoročně použila naše škola pro ověření výsledků vzdělávání našich žáků celostátní testování od společnosti SCIO. Využíváme ho pro testování  žáků v šestých a devátých ročnících. Po letošním kole testování, které proběhlo na podzim 2019, jsme se stejně jako vloni obdrželi skvělou zprávu: naši školu navštěvuje žák nebo žákyně, který/á dosáhl/a nejlepšího výsledku v kraji. V letošním testování tohoto mimořádného studijního úspěchu dosáhla Karolína Špicarová, žákyně 6. ročníku, která měla výborné výsledky – téměř 100% úspěšnost nejen v testech matematiky a českého jazyka, ale mimořádného ocenění v rámci celého Libereckého kraje dosáhla v testu obecně studijních výsledků, kde jí patří vynikající 3. místo mezi několika stovkami testovaných žáků. Za vedení školy Karolíně gratulujeme a děkujeme za vzornou a svědomitou školní práci, kterou tímto výsledkem korunovala. Poděkování patří i rodičům, kteří vytvářejí podmínky pro její školní práci, a učitelům, kteří se jí na bývalé a nyní i naší škole věnovali a věnují. Ocenění SCIO 2020

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz