Naše škola byla v tomto školním roce zařazena do pokusného ověřování pohybových aktivit s názvem „Hodina pohybu navíc“, který organizuje Národní ústav pro vzdělávání pod záštitou MŠMT a vybraných sportovních svazů. Do pokusného ověřování je zařazeno 250 škol z celé ČR. Cílem je zvýšit zájem dětí o pohybové aktivity. Ověřování bude probíhat v rámci aktivit dětí ve školní družině. Na naší škole bude organizována v následujících dnech: 1. třída – úterý 14 – 15hodin – p. Erlebach – zařazeno 23 dětí 2. třída – pondělí 13 – 14hodin  – p. Čeřovská – zařazeno 19 dětí 3. třída – pátek 13 – 14hodin – p. Klimenta – zařazeno 18 dětí Účast dětí je bezplatná a součástí bude i zpracování evaluačních dotazníků na začátku a na konci projektu. Kapacita jednotlivých kroužků je v současné době naplněna. Více informací o projektu a zárove? možnost se seznámení s ověřovanou metodikou můžete najít zde.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz