Ve čtvrtek 29. září uspořádala naše škola tradiční sportovní akci – Okresní finále AŠSK v přespolním běhu pro žáky škol okresu Semily. Závod se konal na tratích v prostoru Hraběnky a běžci absolvovali tratě dle kategorií v délce od 800m do 2000m. Závodů se zúčastnilo přes 250 žáků z 10 základních a středních škol okresu Semily. Jako tradičně se dařilo našim závodníkům jak v soutěži jednotlivců, tak i družstev. V kategorii nejmladšího žactva se podařilo našim chlapcům zvítězit, dívky skončili na druhém místě, v kategorii mladšího žactva obě naše družstva zvítězila a stejný výsledkek se podařil i chlapcům a dívkám v kategorii staršího žactva. Vítězství v této kategorii je o to cennější, protože oba naše týmy postupují na krajské finále, které se koná 5.10. v Jablonci nad Nisou. V případě úspěchu na těchto závodech mají i otevřený postup na republikové finále, které se koná v Hradci Králové. Všichni zúčastnění žáci zaslouží pochvalu za svoji bojovnost a výborným výsledkem udělali radost i pořádajícím učitelům z naší školy. I těm patří velké poděkování za skvělou organizaci. V příloze přikládám výsledkovou listinu a několik fotografií je zde Výsledková listina – OF přespolní běh 2016_-_komplet

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz