Matematická soutěž Pythagoriáda se na naší škole již tradičně koná každé jaro. V letošním roce se jí dobrovolně zúčastnilo 13 žáků ze sedmých a osmých tříd. Ti nejlepší, kteří získali požadovaný počet bodů, postoupili do kola okresního, které se konalo 24. května v Semilech. V okresním kole nás reprezentovali Vinklářová Aneta, Zatloukalová Barbora, Jelínková Markéta, Beran David a Jelínek Tomáš. Velkou radost nám, ale určitě i sobě, udělal David Beran, který v kategorii osmých tříd obsadil první místo! Stal se nejúspěšnějším řešitelem. Z patnácti úloh se mu podařilo správně vyřešit úloh dvanáct v nejkratším čase. Velice hezkých výsledků dosáhli i ostatní soutěžící. K jejich úspěchu jim gratuluji a zárove? děkuji za vzornou reprezentaci naší školy. Výsledková listina

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz