denzJiž tradičně oslavíme na naší škole Den Země. Těchto oslav se zúčastní všichni žáci naší školy se svými třídními učiteli. Prv?áci a druháci vyrazí do přírody v okolí našeho města. Pro třetí až šestou třídu jsme připravili program společně s MAS „Přiďte pobejt!“ tentokrát na téma Co nám odkázali Harrachové. Tento program je rozdělen do dvou okruhů, velký okruh vede na Hraběnku a malý okruh proběhne v zámeckém parku. Sedmáci a osmáci vyrazí do podniků v okolí Jilemnice, které zpracovávají odpad, aby viděli, jaké je další využití druhotných surovin. Deváťáci budou pomáhat s organizací malého okruhu v zámeckém parku. Přípravy jsou v plném proudu a tak budeme velice rádi, když naše aktivity podpoří i krásné a slunečné počasí!  

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz