Ve středu 4.června se uskutečnilo v Turnově okresní finále atletického trojboje pro děti z 1.-5. třídy. Na základě výsledků z okrskového kola, který pořádala naše škola 14.5. se do tohoto finále nominovalo 22 žáků a žáky? z  naší školy. Všechny děti absvolovaly na krásném stadionu L. Da?ka  tři atletické disciplíny: sprint na 50m, skok daleký z rozběhu a hod kriketovým míčkem. A  jak se nám dařilo? Celkem sedm dětí si vybojovalo umístění mezi čtyřmi nejlepšími na okrese a tím i postup do krajského finále. Nejlepší v rámci svých ročníků byla Klaudie Klierová mezi dívkami z 1. tříd, druhá místa si vybojovala děvčata Lucka Horáčková a Magdaléna Půlpánová mezi dívkami 4. a 5. tříd, třetí místa obsadili Lucka Paulusová, Lukáš Paulus, Dan Salaba a Jakub Šolc. Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím přejeme podobné úspěchy i v krajském finále. Několik fotagrafií je zde.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz