Okresní finále v odbíjené

Ve středu se uskutečnilo v Turnově okresní kolo AŠSK v odbíjené chlapců a dívek. Naše škola měla v obou kategorích své zástupce. O něco úspěšnější nakonec skončily dívky, které v konkurenci 7 družstev základních škol našeho okresu zvítězily ve všech zápasech a ve finále porazily dívky z Rovenska. Dívky si zajistily postup na krajské finále, které se bude konat v průběhu května v Tanvaldu. Za naši školu vybojovaly vítězství tato děvčata: Skálová Viktorka , Kynčlová Eliška, Tichá Bára a Krausová Terka z 9.A, Pěničková Anežka a Votočková Pavlína z 8.B a ze 7. třídy Kynčlová Štěpánka. Chlapci se v konkurenci 4 škol také neztratili, prohráli pouze úvodní zápas s školou z Turnova. Všechna ostatní utkání potom vyhráli, přesto obsadili  druhé místo, bohužel bez postupu na kraj. Všem chlapcům i dívkám gratulujeme k pěkným výkonům a dívkám přejeme podobný výsledek i na krajském finále.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz