Od neděle 19.1. do pátku 24.1. se koná v kraji Vysočina již šesté pokračování jedné z nevýznamnějších sportovních soutěží pro mládež – Zimní olympiáda dětí a mládeže. Protože v naší škole dlouhodobě vychováváme mladé talenty v lyžování, biatlonu i v dalších  sportech usilovali mnozí mladí sportovci o účast v reprezentační výpravě Libereckého kraje. Po uzavření nominací v jednotlivých sportech můžeme oznámit, že  mezi osm nominovaných  lyžařů  a biatlonistů LK se probojovali čtyři  žáci naší školy – M. Rysulová a J. Kocián v klasickém lyžování a V. Hrouda a N. Šikolová v biatlonu. Blahopřejeme jim k nominaci a budeme jim držet palce i při sportovních kláních na tratích v Novém Městě na Moravě. Kdo máte zájem, můžete výsledky našich závodníků sledovat na stránkách olympiády – www. odm2014.cz

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz