Ve čtvrtek 14. listopadu se konalo slavnostní ocenění žáků a studentů jilemnických škol u příležitosti státního svátku 17. listopadu – Dne boje za svobodu a demokracii. Na tomto setkání byli oceněni i někteří žáci naší školy. Jedna skupina za své sportovní výsledky a druhá za uměleckou a kulturní tvorbu. Konkrétně se jednalo o tyto žáky a žákyně: sport – E. Rysulová, P. Votočková, D. Hanušová, B. Kociánová, J. Chmelík a V. Hrouda – lyžování a biatlon Š. Bohmová, P. Boukalová, T. Vinklářová, A. Mitrusová, V Zoubková, S. Brebtová, T. Pasecká a V. Brožová – tanec J. Va?ková, M. Svoboda, L. Horáčková, J. Šolc, M. Půlpánová, F. Švandrlík, V. Brožová, K. Svobodová, M. Trýzna – družsto – Kinderiáda kultura – G. Jakoubková, M. Havlíčková, T. Steinerová a A. Dvořáková Oceněným žáků ještě jednou gratulujeme a děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy. Návrh na ocenění žáků u příležitosti 17. 11. 2013 – všichni naši žáci,  kromě žáků navrhovaných ZUŠ. Několik fotografií je zde.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz