Tradiční štafety jilemnických škol

Za krásného slunečního počasí se dnes ve čtvrtek 31.května uskutečnil tradiční štafetový souboj všech jilemnických škol. Na prvním stupni zvítězily štafety naší školy nad štafetami ZŠ Harracha v poměru bodů 32 proti 24 bodům. V soutěži žáků 2. stup?ů obou základních škol a gymnázia zvítězily v bodovém hodnocení štafety sportovních tříd naší školy před štafetami ZŠ Harracha, Gymnáziem a štafetami naší školy z nesportovních tříd. Bodové zisky jednotlivých družstev byly následující: ST ZŠ Komenského – 22 bodů, ZŠ Harracha – 17 bodů, Gymnázium – 5 bodů a nesportovní třídy ZŠ Komenského 4 body. Podrobné výsledky včetně časů jednotlivých štafet jsou uvedeny v příloze. Fotky budou umístěny zde.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz