V nabitém sportovním, kulturním i běžném školním životě jsme díky všestranným zájmům našich žáků mohli absolvovat dne 14.března i okresní kolo zeměpisné olympiády, kterého se za naši školu účastnil maximální možný počet mladých příznivců zeměpisu. Největším tvrdě vybojovaným úspěchem je 2.místo Davida Pohořalého, který si zárove? svým výkonem otevřel možnost reprezentovat sebe i naši školu v kole krajském. Avšak i ostatní byli vynikající a s nasazením bojovali o nejlepší výsledky. Patrik Dušek 8.místo, těsně za první desítkou zůstala Eliška Zálabská 11.místo, Marek Kraus 7.místo, Barbara Kociánová 10.místo a v kategorii nejstarších ročníků ještě Karolína Pajerová 9.místo. Všem účastníkům gratuluji k výkonům, cením si jejich aktivity a děkuji za vzornou reprezentaci. Celkové výsledky zveřejníme po obdržení od pořadatele.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz