Ve středu 16. listopadu se uskutečnilo v SD Jilm slavnostní ocenění žáků a studentů jilemnických škol u příležitosti státního svátku 17. listopadu – Dne boje za svobodu a demokracii. V příjemném prostředí jilemnického společenského domu byli mezi oceněnými i žáci naší školy. V kategorii sportovních úspěchů byli oceněni: Dominika Hanušová, Martin Čížek a Vojtěch Kudrnáč za vynikající výsledky  a tituly mistrů ČR v běhu na lyžích a družstvo dětí 1. -5. třídy, které vybojovalo v celostátním kole atletické soutěže KINDERI?DA vynikající 2. místo. Podrobnejší výčet úspěchů oceněných sportovců je v příloze. V kategorii kultura  bylo oceněno družstvo taneční skupiny Paul dance za 3. místo na MČR v kategorii latino-šou s tanečním vystoupením Footbal-salza. Z oceněných dívek navštěvuje naší školu Tereza Vinklářová, Štěpánka Bohmová a Vendula Brožová. Mezi oceněnými za uměleckou tvorbu byla i Lída Gazdová, která výtečně uspěla v malířské soutěži „Život se zvířaty“, která se konala pod patronací MŠMT a Lída získal 9. místo ze 3 342 přihlášených prací ze 475 škol celé republiky. Návrh na ocenění žáků u příležitosti 17. 11. 2011 – kategorie sport Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz