Sen se stal skutečností-2.místo na republikovém finále Kinderiády pro ZŠ Jilemnice Komenského

kinder2.JPGV úterý 7.6. se na pražský stadion Slavie sjelo nejlepších 42 škol z celé republiky, aby si zazávodili v atletice. Kinderiáda je závod 2.-5.tříd. Všichni běží 60m, druháci skáčí z místa, třeťáci hází medicinbalem, čtvrťáci hází míčkem, páťáci skáčí do dálky a na závěr se běží štafeta 4x60m. Naši borci vybojovali fantastické 2.místo.

O tento úspěch se zasloužili: Magdalénka Půlpánová ( 1.místo a 8.místo ), Lukáš Paulus ( 10. a 21. ), Vendula Brožová ( 2. a 3.) , Míra Trýzna ( 21. a 34.), Emma Pokorná ( 6. a 14.), Pavel Farský ( 5. a 13.) , Verča Gallová ( 21.) , Lída Gazdová (41. ) a Tomáš Lukeš ( 11. a 17. ). Naše štafeta ( Farský, Gallová, Lukeš a Pokorná ) zvítězila v čase 35,21 před celkovým vítězem Kinderiády ZŠ Pod Vinohrady z Uherského Brodu. Třetí místo vybojovali žáci z Havířova.

Ceny a diplomy předávali slavní atleti Lída Formanová a Tomáš Dvořák.

Za druhé místo jsme obdrželi šek v hodnotě 100 000 Kč na nákup sportovního vybavení.