hnkn-2011-169.JPGO prvním březnovém víkendu absolovali naši lyžaři poslední republikové závody – finále soutěže Hledá se nová K. Neumannová. Finále se konalo ve Vimperku v lyžařském areálu Vodník. Startovalo přes 320 lyžařů v osmi kategoriích od mladšího žactva ročníku 2000 až po starší žactvo ročníku 1997. Všichni během pátku, soboty a neděle absolovali nejprve závod ve sprintu volnou technikou, poté závody volnou technikou na tratích 2, 3 a 4km s intervalovým startem a na závěr tytéž závody klasickou technikou. Nejvýznamnějším výsledkem je suverénní vítězství našeho oddílu ČKS SKI Jilemnice v soutěži družstev, když jsme výrazně bodově přestihli závodníky z oddílů Ski klubu Šumava Vimperk a Ski klubu Jablonec nad Nisou. Náš oddíl reprezentovalo celkem 32 závodníků a byli jsme tak nejpočetnější výpravou ze všech 40 zúčastněných oddílů. V jednotlivcích tradičně zazářila D. Hanušová (1.,1. a 2. místo), B. Kociánová (3., 2. a 1. místo), M. Čížek (3x 1. místo), V. Kudrnáč (3x 2. místo) a J. Kroupa (3.místo). Mezi mladšími žáky, pro které jsou tyto závody neoficiálním mistrovstvím ČR, se nejlépe dařilo E. Rysulové (2., 2. a 1. místo), J. Kociánovi (1., 2. a 2. místo) a T. Lukešovi (3. místo).  Fotogalerie je zde Článek do Jilemnického zpravodaje Kompletní výsledky jsou na www.sport-casomira.cz

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz