s6002382.JPGZima se rychle překulila do rozkvetlého jara, což znamená, že už brzy dálkový autobus znovu odveze žáky naší školy na výměnný pobyt do Nizozemska. Už po čtvrté se uskuteční setkání ZŠ Komenského Jilemnice s Esdal College v Borgeru.V lednu 2009 a 2010 se nizozemští žáci posadili s našimi žáky do lavic, aby jednou zažili společně české vyučování. V dalších dnech pak naše děti svým hostům ukázaly Prahu, Harrachov, učily je lyžovat a v rodinách je seznamovaly s kulturou našeho života. Ve sportovních i společenských hrách a ve volných chvílích pak zbývalo mnoho času na konverzaci. Jakou? Všelijakou, ale přece hlavně v angličtině! Tak tedy 17. května 2010 šťastnou cestu do Borgeru a všem mnoho nových a krásných  zážitků podobně jako v květnu 2009.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz