zakladni_logo_odm_1a-1.jpgOd neděle 31.1. 2010 do pátku 5.2. 2010 se koná v Liberci již čtvrté pokračování  Zimní olympiády dětí a mládeže. Soutěž je pořádána pravidelně v dvouletém intervalu a tentokrát po Zlínském kraji, který hostil účastníky minulé olympiády, se hostitelské role ujal náš Liberecký kraj. Mezi vybrané reprezentanty LK se letošní ZODM účastní i velmi početná skupina žáků naší školy. Budou soutěžit ve třech lyžařských disciplínách – běh na lyžích, biatlon a snowboard. Mezi 8 běžců na lyžích z velmi silného LK se prosadili do výběru tito závodníci: Dominika Hanušová, Jan Kroupa, František Kožnar a Pavlína Pacholíková.  Také mezi 8 nejlepších biatlonistů patří žáci naší školy – Martin Korbelář, Andrea Soukupová, Michal Hornig, Štěpán Ševčík a dva žáci, kteří navštěvují Gymnázium a II.ZŠ – Karel Macháč a Barbora Mullerová. Mezi čtyři nejlepší snowboardisty LK se probojovali – Šimon Kubina a Zuzana Hanušová. Celkem bude reprezentovat naší školu na této olympiádě rekordních 12 závodníků. Jsme asi nejpočetněji zastoupenou školou v celém Libereckém kraji. Držíme Vám  palce a přejeme, co nejlepší sportovní výsledek. Více informací o ZODM je na stránkách: www.odm2010.cz

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz