druzstvo.JPGJiž tradičně na podzim probíhá seriál závodů o POH?R Libereckého kraje družstev i jednotlivců v přespolním běhu. Letos náš oddíl z Jilemnice nenašel přemožitele a jasně jsme zvítězili před družstvy Jablonce a Tanvaldu. Závody se konaly na 6 místech  a do celkových výsledků se započítávali 4 nejlepší závody. Tento výsledek jsme získali hlavně hojnou účastí na většině závodů. Mnoho závodníků se umístilo do 3.místa. Jsou to tito borci a borkyně: Emma Pokorná – 1. místo r.n. 2001 ; Eliška Rysulová – 1.místo, Markéta Půlpánová – 2.místo, Pavlína Votočková – 3.místo r.n. 1999 ; Dominika Hanušová – 1.místo r.n. 1998 ; Katka Janatová – 2.místo, Martin Čížek – 1.místo, Vojtěch Kudrnáč – 2.místo r.n. 1997 ; Fabián Štoček – 2.místo r.n. 1994. V popředí se objevili i další závodníci z naší školy ( Ševčík, Pacholíková, Okuliar, Schutz ), kteří reprezentovali jiné ( domovské ) oddíly.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz