Vážení rodiče, termín 1.výměnného pobytu holandských žáků na naší škole se blíží, a proto bychom Vám chtěli poskytnout k nahlédnutí náš celý týdenní program. Připravili jsme ho společně s holandskými kolegy. Doufáme, že se tato akce stane součástí vzdělávacího systému naší školy. Co ještě zmínit pro ty, kteří se letošního projektu neúčastní? Do naší školy přijede v termínu od 26.1. do 30.1.2009 40 dětí z holandského městečka Borger, které u nás stráví celý týden s níže uvedeným programem. Naši žáci naopak odcestují v květnovém termínu do Holandska, kde absolvují podobný program hostitelské školy, zaměřený na zajímavosti Holandska. Cílem tohoto projektu je zdokonalení angličtiny, poznávání života jiného evropského národa a pobyt v cizím prostředí.

Copyright © 2022 ZŠ škola Jilemníce, Komenského 288

Vytvořil Fosa.cz