Vyvrcholením fotbalového úsilí žáků 1. stupně bývá účast na krajském finále turnaje McDonalďs Cup. Po přesvědčivém vítězství na okresním kole v kategorii mladších i starších žáčků se všichni těšili na finále do Liberce, které proběhlo v pátek 29.5.2015. Družstvo mladších po výborných výkonech nakonec zvítězilo ve všech utkáních a celý turnaj zaslouženě vyhrálo. Postaralo se tak o mimořádný úspěch a zaskočilo zejména favorizovaný tým domácího Liberce. Škoda, že se v této kategorii nepostupuje na celostátní turnaj, jako tomu je v kategorii starších. Vítězstvím si i tak kromě krásného zážitku, medailí a cen odvezli i zajímavý dárek – vstupenky k zápasu mistrovství Evropy hráčů do 21 let, které se koná v červnu v ČR, kde by měli při jednom utkání doprovodit týmy na přímo na hrací plochu. Turnaj starších žáčků byl velmi napínavou podívanou až do posledního hvizdu. Našemu družstvu se nepovedlo první utkání. Pak se však vzepjalo k mimořádnému výkonu a porazilo týmy z České Lípy i výborného Jablonce. Velmi tak zamotalo pořadím a nakonec jen horší skóre při rovnosti bodů družstev na 1.-3. místě je odsoudilo právě až na 3. místo. I toto umístění je velikým úspěchem, neboť družstvo muselo být doplněno i o žáky (a žákyni), kteří se fotbalu soutěžně nevěnují. Navíc naše škola jako jediná ze všech z celého kraje měla zastoupení v obou kategoriích! Velká gratulace všem. Reprezentovali nás: A. Malý, M. Svoboda, J. Joudal, M. Macoun, A. Křivinka, J. Vancl, M. Mader, M. Kožnar, J. Salaba v mladších a v kategorii starších J. Boukal, E. Malý, J. Šolc, M. Votoček. D. Berný, A. Szabó, R. Valnoha, D. Salaba a jediná dívka v turnaji starších K. Jakouběová. Velké poděkování panu E. Malému za přípravu chlapců a spolupráci při všech turnajích. Díky za podporu i rodinným příslušníkům na této akci.