Dívky – starší žákyně – 3.místo, chlapci – starší žáci – 2. místo!!!! V pátek 10. 10. 2014  se naše dvě družstva staršího žactva 8. -9. tříd zúčastnily krajského finále AŠSK v přespolním běhu. Všech deset vybraných závodníků předvedlo své maximální výkony a vybojovali pěkná umístění jak v soutěži jednotlivců, tak i v soutěži družstev. Dívky běžely trať dlouhou 1,5km a běžely v sestavě: Emma Pokorná, Natálie Šikolová, Anežka Pěničková, Gábina Jakoubková a Nela Kobosová. I když mezi jednotlivci Emma Pokorná zvítězila a ostatní dívky běžely vyrovnaně, přesto součet umístění stačil „pouze“ na krásné třetí místo mezi šesti nejlepšími školami Libereckého kraje. Chlapci běželi tento okruh dvakrát, tzn. 3km a běželi v sestavě: Tomáš Lukeš, Eda Vyšanský, Jakub Kocián, Lukáš Pajer a Ondra Soukup. Také jejich sestava byla velmi vyrovnaná, obsadili místa mezi 8. a 16. místem, přesto i oni skončili těsně pod stupni vítězů na krásném druhém místě mezi osmi školami LK. I když to letos nevyšlo na postup na republikové finále všem závodníkům děkujeme za své pěkné výkony a vzornou reprezentaci školy. Výsledky jsou v příloze a několik fotografií zde.