ms200738.jpg I v druhém jarním utkání jsme na hřišti soupeře naplno bodovali. Na trávě v Lomnici jsme předváděli místy velmi pěkný kombinační fotbal. Již v 8 minitě po přihrávce L. Pavlaty se trefil k tyči  Jakub Hendrych. Za dalších 5 minut to bylo již 2:0, kdy k odraženému míči se dostal P. Chlumský a vstřelil svůj první jarní gól. Poté soupeř vyrovnal hru a měl i několik příležitostí, ale bez efektu. Druhý poločas jsme zahájili náporem, který vyústil v třetí gól v lomnické síti. Autorem byl opět P. Chlumský. Velmi dobrý výkon podali tito hráči: Petr Havel , Kuba Hendrych a Kryštof Jech.Nastoupili jsme v této sestavě: Moudrý (Hájek) – Havel(Hakl ) , Vitvar, Hnik(Hornig), Onak(Valnoha) – Kovář, Pavlata (Vancl), Holmann (Kužel) – Hendrych (Chlumský), Hajna(Votoček) V neúplné tabulce jsme na krásném 4.místě – tabulka. O víkendu se v sobotu utkáme s Hejnicemi na domácím hřišti. Přijdte fandit( 9,45 starší a 11,30 mladší).