ms200738.jpgV prvním jarním utkání jsme soupeře na umělé trávě v Desné jasně přehrávali a již v 14.minutě jsme vedli 4:0. O první branku se postaral po krásné akci již v 1.minute Kuba Hendrych. Po krásné narážečce v 5. minutě se trefil David Holmann. Tentýž hráč po samostatné akci vstřelil i 4.gól. Ve 14.minutě krásně přeloboval brankáře Martin Kovář. Po té jsme polevili a soupeř šťasně vsítil čestnou branku. Ve druhém poločase nejprve Kuba Hajna zvýšil po zemi k tyči na 5:1. Pak si domáci vstřelili vlastní gól a na konečních 7:1 upravil Ladislav Pavlata. Velmi dobrý výkon podali tito hráči: Petr Havel , Kuba Hendrych, David Holmann, Jirka Vitvar a Kryštof Jech. Nastoupili jsme v této sestavě: Moudrý – Havel (Hakl), Vitvar, Hnik(Hornig), Hnyk(Onak) – Kavář(Šmíd), Jech, Pavlata (Hájek), Holmann (Kužel) – Hendrych (Chlumský), Hajna V neúplné tabulce jsme na krásném 5.místě – tabulka. Další utkání sehrajeme již tuto středu v Lomnici. O víkendu se v sobotu utkáme s Hejnicemi na domácím hřišti. Přijdte fandit( 9,45 starší a 11,30 mladší).