… oficiální stránky školy

IMG_0425V rámci sportovních soutěží organizovaných AŠSK se naše škola v průběhu prosince zúčastnila turnajů ve florbalu na několika úrovních. Ve sportovní hale jsme se podíleli na organizaci okrskových kol pro mladší i starší dívky a chlapce. Vždy se zúčastnilo nejméně 5 školních družstev z okrsku Jilemnicko. Oběma družstvům mladšího žactva a starším chlapcům se podařilo úspěšně projít sítem okrsků a postoupit na okresní kola. Zde se nejvíce dařilo mladším dívkám, které zvítězily v konkurenci 8 školních družstev, a tím postoupily až na krajské finále. Zde již byla velmi silná konkurence vítězů okresních finále. Dívky bojovaly statečně a nakonec obsadily krásné čtvrté místo. V tomto turnaji nejprve hrály utkání s družstvem České Lípy, ve kterém nešťastně prohrály 2:1, dále remizovaly s týmem Jablonce nad Nisou 3:3 a nakonec prohrály s pozdějším celkovým vítězem družstvem Liberce 6:2. I tak dívky zaslouží velké ocenění za vítězství na okresním finále i za velkou bojovnost s již výrazně vyspělejšími družstvy na krajském finále.