20181004_140711Ve čtvrtek 4. 10. uspořádala naše škola okresní kolo AŠSK v přespolním běhu. Start a cíl závodu byl v prostoru horní části asfaltového okruhu na Hraběnce za střelnicí a v letošním roce se běželo i po nových tratích. Závodů se zúčastnilo 111 sportovců z pěti škol okresu Semily. Soutěžili jak v kategoriích jednotlivců, tak také v kategoriích družstev škol. V žákovských kategoriích se dařilo i našim závodníkům a závodnicím. Mezi nejmladšími dívkami zvítězila N. Plecháčová i družstvo dívek, v chlapcích bylo družsto na 3. místě. Mezi mladšími žákyněmi  se nejvíce dařilo K. Klierové, která skončila na 3.místě a družstvo dívek skončilo druhé, mezi chlapci zvítězil J. Salaba a družstvo skončilo celkově na druhém místě. Mezi staršími žákyněmi byla nejrychlejší L. Horáčková, družstvo skončilo druhé a mezi chlapci byl nejrychlejším M. Votoček a družstvo chlapců zvítězilo. Obě tyto družstva postupují na krajské kolo, které se koná v příštím týdnu v Jablonci nN.  Budeme jim držet palce, mají velkou šanci postoupit i na republikové finále, které se koná ve čtvrtek 18. 10. na Stříbrném rybníku u Hradce Králové. Děkuji všem pořadtelům za pomoc a předsedovi okresní rady AŠSK za spolupráci při zajištění této akce.  Jen škoda, že nepřijelo více aktivních sportovců z dalších škol okresu Semily. Výsledková listina je zde: Výsledkova_listina_OF_přespolní_běh_2018_komplet