Na jarní klání navázala hned začátkem září finálová kola družstev přípravky, mladšího a staršího žactva. Jak se našim mladým atletům závodícím za TJ Jilemnice  vedlo? IMG_20180916_141731 V krajské soutěži družstev přípravka dívek i chlapců obsadila 4.místa, družstvo mladších dívek bylo druhé, mladší chlapci skončili třetí a starší žákyně braly bramborovou medaili. V konkurenci vždy asi 11 družstev v celém kraji slušný počin. V jednotlivých přeborech jednotlivců jsme v různých disciplínách  získali 8 medailí.(Jakub Salaba, Julie Va?ková, Linda Buštová, Martin Svoboda, Majda Půlpánová, štafeta mladších žáků, štafeta mladších žáky? a štafeta starších žáky?) Za úspěch lze považovat nominaci dvou našich závodnic na MČR. Lucka Horáčková v běhu na 800m ve finále vybojovala 6.místo a Majda Půlpánová si super výkonem dohodila oštěpem pro bronzovou medaili. K tomu přidala 6.místo v hodu diskem. Do jednotlivých kol se postupně zapojilo více jak 60 sportovců. Jsme rádi, že se na naší škole v jednotlivých sportovních kroužcích(atletika, lyžování a florbal) pravidelně hýbe více jak 100 dětí. IMG_20180916_141516IMG_20180923_145044