090617atletickytrojboj-krajskefinalezakupy041.jpgVe středu 17.6.09 byla završena soutěž atletického trojboje žáků 1. stupně ZŠ krajským finále na stadionu v Zákupech. Na tuto akci se kvalifikovalo z naší školy celkem 10 žáků, což bylo nejvíce z celého kraje! Vyhlášení jednotlivců předcházelo vyhodnocení třídních kolektivů všech zapojených škol. Pohár za 1. místo si odvezli žáci naší 5.B, kteří s převahou zvítězili. Ostatní třídy si také vedly velmi dobře, avšak zůstaly těsně pod stupni vítězů. V soutěži jednotlivců zvítězily ve svých kategoriích – E. Pokorná (2.roč.) a D. Hanušová (4.roč.). Třetí místa patřila – P. Farskému (2. roč.) a D. Bláhovi (5. roč.). Pochvalu však zaslouží i další, kteří zůstali pod stupínky vítězů – M. Půlpánová (4. místo), P. Šturmová (5. místo), K. Pajerová (12.), D. Šírová (14.) a N. Mitrusová (15.).