Ve středu 7.6. proběhlo okresní finále Atletického trojboje žáků 1. stupně v Turnově. Z okrskového kola se do tohoto klání probojovalo 18 žáků naší školy – 12 dívek a 6 chlapců. Nejúspěšnějšími závodníky se staly Julie Va?ková z 5. třídy a Klaudie Klierová ze 4. A, které zvítězily ve svých kategoriích. Na stupních vítězů na 3. místě se ještě umístil Jakub Salaba ze 4. A. Tuto úspěšnou trojici, která si zajistila postup na krajské finále, tam doplní ještě Anička Karásková ze čtvrtého místa v kategorii dívek 3. ročníku. Postup těsně unikl M. Jakouběové 5. místo (5. r.) a  J. Korbelářovi – 6.místo (2. r.). Letos se také poprvé na závěr programu běžela štafeta na 4 x 60 m. Naše družstvo S. Kunertová, P. Plecháč, J. Salaba a J. Va?ková v ní obsadilo velmi pěkné 2. místo. Celá výprava si závody za slušného počasí užila a dosáhla hezkých výkonů. Gratulujeme těm nejlepším k postupu do krajského finále (20.6.). Je škoda, že se nekvalifikoval větší počet našich žáků (letos nejméně za poslední roky).