V  úterý 15. listopadu se v jilemnickém KD Jilm uskutečnila tradiční akce spojená s oce?ováním studentů jilemnických škol za vynikající studijní, kulturní a sportovní úspěchy. Ocenění nejlepších uděluje Město Jilemnice u příležitosti státního svátku  – 17. listopadu Dne boje za svobodu a demokracii. Jsme velmi rádi, že se mezi oceněnými žáky také v letošním roce objevilo několik jmen našich studentů. Za výbornou reprezentaci školy i města byly v kategorii sport oceněny žákyně naší školy – Marie Rysulová, Barbora Zatloukalová a Kateřina Svobodová, lyžařky závodící za oddíl ČKS SKI Jilemnice, které vybojovaly v letošní sezóně titul Mistry? ČR v závodě štafet a dále ještě byli oceněněni Marie Rysulová a Miloš Pokorný za zisk titulů mistrů ČR v individuálních závodech v běhu na lyžích v kategorii staršího žactva. V dalších kategoriích jsme letos žádné další oce?ovné žáky něměli. Při návrhu na ocenění musí žáci a studenti splnit poměrně tvrdá kriteria – sportovní nebo kulturní úspěch na soutěži minimálně republikové úrovně nebo studijní výsledky na úrovni krajského nebo rebublikového kola olympiád a soutěží. Pěkným doplněním celého pořadu byly předtočené medailonky jednotlivých oceněných studentů a vystoupení žáků ZUŠ a taneční skupiny Paul dance. Všem oceněným žáků k jejich úspěchům srdečně gratulujeme. Stručné představení úspěchů našich oceněných žáků je v této příloze zdenavrh-na-oceneni-zaku-u-prilezitosti-17-11-2016 Předávané pamětní listy vypadají takto: pametni-list-stafeta, pametni-list-pokorny pametni-list-rysulova Několik fotografií z oce?ování je zde